Kraj dobrobytu, zamieszkiwany przez ludzi tolerancyjnych i otwartych na innych. Nie dziwi więc fakt, że chętnie w ostatnich latach jest wybierany przez Polaków jako kierunek zarobkowy, ale też na wakacyjne wojaże. Szwecja leży tak blisko nas, a jest tak inna. Różni nas historia, kultura, język rzecz jasna, ale i religia. Aby się do niej dostać, wystarczy przepłynąć Bałtyk, choć wystarczy to tak prosto powiedziane. Choroba morska, poczucie niepewności, strach przed wodą, dlatego wielu wybiera drogę lądową. A ta jest bardzo przyjemna dla oka. Powoli wchodzisz w klimat Skandynawii. Smakujesz ją z każdym kilometrem, obserwujesz, poznajesz inny świat. Dlatego busy do Szwecji stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Chętnie wybierane zarówno przez osoby wyjeżdżające do pracy zarobkowej jak i odpocząć, poznać ten kraj. Poza tym busy Polska Szwecja są wygodną alternatywą dla własnego samochodu, autobusu i samolotu. A przy tym przewóz osób do Szwecji organizowany jest w ramach usługi door to door. Komfortowo, szybko i tanio, busy do Szwecji łączą wszystkie te zalety. 

Z jakich miast jeżdżą busy do Szwecji?

Przewóz osób do Szwecji cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców całej Polski. O dziwo także mieszkańcy nadmorskich miast równie chętnie wybierają busy do Szwecji. Jak widać wielu z nas woli czuć ziemię pod stopami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy tanie busy Polska Szwecja ze wszystkich województw. Obsługujemy duże i małe miasta.  Realizujemy usługę door to door, czyli przewóz osób do Szwecji organizowany jest w oparciu o potrzeby klientów. Za każdym razem ustalana jest trasa dopasowana do podróżnych, a dzięki temu, że busem jedzie kilka osób, wszystko przebiega szybko i sprawnie. 

Bez względu na to, czy mieszkasz na północy Polski, w centralnej części kraju czy na południu, sprawdź busy do Szwecji. Z nami dotrzesz w różnej rejony Szwecji. 

Jeździmy do dużych i małych miast w Szwecji

Szwecja jest piątym pod względem powierzchni krajem w Europie i największym w Europie Północnej. Busy do Szwecji jeżdżą w różne regiony kraju, tam, gdzie aktualnie jest największe zainteresowanie. Nie ma też problemu z przewozem klientów w mniej uczęszczane miejsca. W Szwecji mieszka około 90 tys. naszych rodaków. Z czego ponad 1/3 zamieszkuje region Sztokholm. Busy Polska Szwecja jeżdżą do największych i popularnych miast, jak: Sztokholm, Malmö, Göteborg, Västerås, Uppsala, Örebro, Linköping. Na naszej trasie również mniejsze miejscowości i mniej popularne regiony. Wybierając nasze busy do Szwecji, dojedziesz do: Halmstad, Sweg, Karlskrona czy Kiruna. A to tylko przykładowe miejsca, szczegóły przejazdu otrzymasz, wypełniając formularz. 

Realizujemy przewóz osób do Szwecji door to door. Wpisz w formularzu punkt docelowy, a wysiądziesz dokładnie w tym miejscu. Dzięki temu oszczędzasz czas, pieniądze, nerwy i kręgosłup. 

Bilety Polska – Szwecja online

Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz nigdzie dzwonić, nie musisz szukać busy do Szwecji, wygodne miejsce zarezerwujesz online. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podając punkt początkowy i miejsce docelowe. A przewoźnik oferujący przewóz osób do Szwecji sam się z z Tobą skontaktuje w krótką chwilę. Skupiamy najlepsze firmy przewozowe w jednym miejscu i zawsze oferujemy najtańszą opcję, dlatego masz pewność, że za bilet nie przepłacasz. 

Oferujemy nie tylko bilety na busy Polska Szwecja online, ale również na drogę powrotną. Bilet możesz zarezerwować jeszcze przed wyjazdem. Wygląda to tak samo jak na busy do Szwecji. 

Dobrze wyposażone busy do Szwecji

Busy Polska Szwecja to nowiutkie pojazdy, bogato wyposażone, w DVD, TV i WiFi. Możesz odpoczywać, korzystać z internetu, czytać, pracować, uczyć się albo spać. Czeka na Ciebie komfortowy, odpowiednio wyprofilowany fotel i wystarczająco dużo miejsca na nogi. Busy są małe, ale przestronne, dzięki czemu wygodnie spędzisz czas w podróży. Są również wyposażone w klimatyzację, która nie zawodzi przy wysokich i niskich temperaturach. Busy do Szwecji i innych państw mają wszystkie niezbędne badania techniczne, bo bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu. A za kierownicą zasiadają kierowcy z długim doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, którą trasą jechać, by jak najszybciej znaleźć się na miejscu. Zawsze chętnie służą pomocą i rozwiązują mniejsze i większe problemy pasażerów. W drogę możesz zabrać ze sobą walizkę, torbę czy plecak, bagażniki są duże i zmieszczą większe bagaże. Wszystkie szczegóły ustalisz z przewoźnikiem. 

Tak wygodną podroż oferują tylko busy do Szwecji, łącząc to co najlepsze w innych środkach transportu. Zarezerwuj bilet online, sprawdź jakie to proste i jak przyjemne może być podróżowanie.